photo-with-mask

Κατά αλφαβητική σειρά:

“Άγιος Ιωσήφ” Ιερά Μονή – Πεύκη

Ανδριώτη Στυλιανή κ Σια Ο.Ε. – Ρέθυμνο

Αριστοτέλειο Κορινθιακό Εκπ/ριο Α.Ε. – Ισθμός

Ασβεστά Χριστίνα – Θεσσαλονίκη

Αμαλία Φούρου του Αναστασίου – Κερατσίνι

Αφοι Πρίτσου Ο.Ε. – Περιστέρι

Α.Τσαντοπούλου-Σ.Μαντάς κ Σια Ο.Ε. – Παλλήνη

Αικατ. Π.Καραχάλιου – Κερατσίνι

Βασ.Καραφυλλίδου κ Σια Ο.Ε. – Θεσσαλονίκη

Βρεφονηπιακός Σταθμός Δήμου Αγίας Παρασκευής – Αγ.Παρασκευή

ΒΙΟ-το Λαγουδάκι Α.Ε. – Γλυφάδα

“Βύρων” Εκπ/κή Εταιρεία Α.Ε. – Γέρακας

Γείτονας Α.Ε.Μ.Ε. – Βάρη

Γ.Αγγελάκου-Ε.Κοκκόρου Ο.Ε. – Σπάρτη

Γιαννοπούλου Κων/να – Παπάγου

Γ.Διονύσης του Κων/νου – Αθήνα

Δημοτική Επιχείρηση Μηλέων – Βόλος

“Δωδωναία” Ε.Π.Ε.- Ιωάννινα

Δ.Μηρούτσος κ Ι.Σωτηρόπουλος Ο.Ε. – Πόρτο Ράφτη

Εκπ/ρια Στέλλα Ραυτοπούλου Α.Ε. – Παλλήνη

Εκπ/ρια Δωδεκανήσσου Α.Ε. – Ρόδος

Εκπ/ρια Δουκα Α.Ε. – Μαρούσι

Εκπ/ρια Τσιαμούλη – Περιστέρι

Ελληνογερμανική Αγωγή Σχολή Α.Ε. – Παλλήνη

Ε.Μαντουλίδου Α.Ε. – Θεσσαλονίκη

Εκπ/ρια ‘Ολγα Ντότη-Οικονόμου κ Σια Ο.Ε. – Ιωάννινα

Εκπ/κός Οργανισμός “Θεμιστοκλής” Α.Ε. – Πειραιάς

Εκπ/ρια “Αναγέννηση” Α.Ε.

Εκπ/ρια “Σχολή Χιλλ” – Πλάκα

Εκπ/ρια Καίσαρη – Βάρη

“ΕΛΙΜΚΟ” Α.Ε. – Ξάνθη

Ε.Ιωάννου κ Σια Ο.Ε. – Παιανία

Έλενα Scott κ Σια Ε.Ε. – Βάρη

Εκπ/ρια Ι. ΄κ Α. Καντάς Ο.Ε. – Βριλήσσια

Εκπ/ρια “Ανατόλια” – Θεσσαλονίκη

Εκπ/ρια “Εκπ/κή Αναγέννηση” Α.Ε. – Αφίδναι

Ε.Ιωάννου κ Σια Ο.Ε. – Παιανία

Ε.Μαντουλίδη Α.Ε. – Θεσσαλονίκη

Εράσμειος Ελληνογερμανική Αγωγή Π. Βόσσου Α.Ε. – Μαρούσι

“Ζάνειο” Εκπ/ριο Α.Ε. – Κρήτη

Ζηρίδη Α.Ε. – Σπάτα

“Ζήτα” Ιδ. Εκπ/ρια Θεοδωροπούλου Α.Ε. – Χανιά

“Η Αμυμώνη” Παν.Συλ.Γον.Κηδεμ. με Προβλ. Ορασης κ Ειδικες Αναγκες – Ελληνικό

Ιερά Μονή “Ο Άγιος Παύλος” – Πειραιάς

Ι.Μονή Καλαβρύτων κ Αιγιαλείας – Αίγιον

Ιόνιος Σχολή

Ι.Πολυχρονάκου κ Σια Ε.Ε. – Σπάρτη

International Baby College – Θεσσαλονίκη

I.S.A. The International School of Athens Ltd. – Κηφισιά

Ι. κ’ Α. Καντάς Α.Ε.

Καλλιόπη Παππά – Μελίσσια

Κυραγιάννη Βασ.Μαργαρίτα – Πειραιάς

“Κοραής” Εκπ/κές Επιχειρήσεις Α.Ε. – Ν.Σμύρνη

Καραΐσκου Σταυρούλα – Βόλος

Κωνσταντία Καψάλη του Γεωργίου – Μελίσσια

Κουντουρούδη Αναστασία – Θεσσαλονίκη

Καργάκου Ε.Π.Ε.– Κηφισιά

Κυριακή Στούμπου-Πλεξίδα – Πτολεμαΐδα

“Λιλιπούπολη” Παιδ.Σταθμός – Π.Φάληρο

Μαίρη Αργύρη-Λαιμού – Γέρακας

Μ.Μαργώνη κ Σια Ο.Ε. – Βόλος

Μ.Ντάγκα κ Σια Ο.Ε. – Χαϊδάρι

Μαρία Χαρ.Μίντζα – Θρακομακεδόνες

Μαρία Ασπετάκη-Αντώνης Μαρκάκης Ο.Ε. – Άνω Χερσόνησος

Ν.Πρίτσος κ Σια Ο.Ε. – Περιστέρι

“Ο Μικρός Πρίγκιπας” Α.Ε.- Θεσσαλονίκη

“Ο Άγιος Ταξιάρχης” Ιερά Γυναικεία Μοναστική Αδελφότης – Παιανία

“Ο Άγιος Στυλιανός” Νιάρχειον Εκκλ.Ίδρυμα Βρεφών κ Νηπίων της Ιεράς Μητρ.Αλλεξανδρουπόλεως – Αλεξανδρούπολη

“Πλάτων” Μονοπρόσωπη Ε.Π.Ε. – Κατερίνη

Π.Σαρμπάνης Ε.Π.Ε. – Πειραιάς

Πρότυπα Εκπ/ρια Θεσσαλονίκης Ε.Π.Ε. – Θεσσαλονίκη

Παπαποστόλου Σ.Αυγουστής – Πειραιάς

Παρασκευή Δημητρούλα κ Μαρία Δημητρούλα Ο.Ε. – Χαλάνδρι

Πέτρος Π.Φουντάς – Θεσσαλονίκη

Ποιμενίδου Μαρίνα – Χανιά

“Πρότυπο Εκπ/ριο Αθηνών” Μπούρας-Προβής Ο.Ε. – Κορωπί

Ρωμανός Α.Ε. – Γαλάτσι

Σχολή Μωραϊτη

Σχολές Δελασαλ

Σ. Αυγουλέα-Λιναρδάτου Α.Ε.Ε. – Περιστέρι

Σταματία Βολιώτη του Κων/νου – Χαλκίδα

Σφυράκης Εμμανουήλ – Κρήτη

Σύλλογος “Η Ελληνική Παιδεία” – Αθήνα

Σύλλογος “Κοινωνική Προσπάθεια” – Αθήνα

Σπυρίδων Ντάγκας κ Σια Ο.Ε. – Χαϊδάρι

Σχολή Μωραΐτη Α.Ε. – Π.Ψυχικό

Σταματίνα Γ.Μαντζιώρη – Τρίπολη

Σερδάρη Μαρία κ Υιοί Ε.Ε. – Λυκόβρυση

Τάρρα Ε.Π.Ε. – Κρήτη

Φ.Πάλλη -Ε.Κεπίδου – Χαϊδάρι

Χριστίνα-Ιωάννα Αιμ. Μουζακίτη – Αργυρούπολη

Χρ.Γεωργακόπουλος κ Σια Ο.Ε. – Ν.Σμύρνη

“Χριστιανική Ελπίς” Ορθόδοξη Αδελφότητα – Θεσσαλονίκη